Ambasadorzy

Woda kolońska jest nieodłącznym towarzyszem każdego dnia eleganckiego mężczyzny. Idealnie dopasowany zapach pozwala poczuć się  nam świeżo już od samego rana. Dobrze dobrany zapach może polepszyć nasz odbiór w towarzystwie, a przede wszystkim wywrzeć dobre wrażenie na kobietach. Woda kolońska potrafi zwiększyć naszą pewność siebie, co ma istotny wpływ zarówno na kontakty biznesowe, jak i prywatne. Dlatego właśnie Przemysławka gdy trafiła do polskich domów zrobiła tak duże wrażenie na Polakach.

Nie bez przyczyny Wojciech Młynarski (polski poeta, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej) w piosence „Światowe Życie” śpiewa:

W południe kawka – po niej lepiej się pracuje,
W krąg Przemysławki europejski zapach czujesz,
Dyskretny kelner na Twój każdy gest się zgłasza,
Wieczorem PAGART na sto imprez Cię zaprasza…

Na przestrzeni lat Przemysławka zdobyla serca wielu ludzi, którzy polecali ją dalej.

Jan Kiepura

Jan Kiepura

1902-1966, polski śpiewak (tenor) i aktor

Cieszył się na arenie międzynarodowej dużą popularnością, odnosząc sukcesy na scenach czołowych teatrów świata, jak również w salach koncertowych i na ekranie kinowym. Za pieniądze zarobione na scenach świata w okresie międzywojennym wybudował w Krynicy-Zdroju hotel Willa „Patria”. Hotel był scenerią kilku filmów realizowanych pod koniec lat 30. Od 1967 corocznie odbywa się w Krynicy-Zdroju Festiwal im. Jana Kiepury. Wystąpił w dwunastu filmach muzycznych, polskich i zagranicznych.

Jan Kiepura polecał i pisał o Przemysławce:

Woda Przemysławka jest doskonała do rannej toalety.”

Jan Kiepura poleca Przemysławkę

Zygmunt Zaleski

Zygmunt Zaleski

1894-1940, powstaniec wielkopolski, społecznik

Podczas powstania wielkopolskiego działał przy tworzeniu polskiej administracji. Prezes Towarzystwa Tomasza Zana. Filister honorowy korporacji Hermesia. Od 1921 kierownik Poznańskiego Urzędu Statystycznego, był jednym ze współzałożycieli Polskiego Towarzystwa Statystycznego.

W 1922 wraz z Cyrylem Ratajskim założył Towarzystwo Miłośników Miasta Poznania, oraz zainicjował wydawanie Kroniki Miasta Poznania, której był redaktorem naczelnym. Był także organizatorem Muzeum Miasta Poznania. W 1937 mianowany tymczasowym wiceprezydentem Poznania.

Autor ponad 80 artykułów w Kronice Miasta Poznania oraz książek Przewodnik po Ratuszu Poznańskim, Nazwy ulic w Poznaniu, Biblioteka Jana Kasprowicza w Muzeum Miejskim, Księga Pamiątkowa Miasta Poznania, Poznań w ilustracji – 1928.

Rekomendował Przemysławkę mówiąc:

Używam stale wodę kolońską Przemysławkę i również mydło do golenia Przemysławka – które są wyśmienite

Adam Szulc

Adam Szulc

Barber z ponad 30 letnią praktyką tradycyjnego fryzjerstwa męskiego

Znany polski Barber i propagator rzemiosła, a jednocześnie perkusista hardcorowego zespołu Cymeon X. Najbardziej rozchwytywany golibroda w Poznaniu renomę zdobył ciężką pracą. Precyzyjne strzyżenia, pielęgnacja włosów i brody, golenie. Właściciel firmy Adam Szulc Barber. Na co dzień, obok zwykłych osób, u Adama Szulca strzygą się gwiazdy, znani sportowcy i muzycy. 

Pomysłodawca projektu odrodzenia fryzjerstwa męskiego w Polsce. Zainicjował uruchomienie eksperymentalnych klas, które mają kształcić przyszłych fryzjerów męskich i barberów.

Autor książki „Fryzjer męski”, która naszpikowana jest wiedzą o polskim i światowym barberingu, zaczynając historią fryzjerstwa męskiego od cyrulika do barbera. Ma służyć młodym adeptom sztuki fryzjerskiej jako pomoc naukowa, bo nie ma w Polsce żadnych podręczników, które uczyłyby tego zawodu.

Według Adama obcięcie włosów to rzemiosło i jednocześnie solidna dawka artyzmu.

Adam o Przemysławce:

„Istotna jest tradycja i niezmieniona od 1919 roku receptura, oparta na nutach owoców cytrusowych oraz ziołach. To wszystko sprawia, że zapach jest świeży i lekki.”