Inne produkty

Jeśli jesteś fanem Przemysławki i ciekawią Ciebie również inne polskie produkty z historią, rzuć okiem na poniższą listę.

Derby

Derby

100 ml

 “Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle”, mawiał premier Churchill.

Woda kolońska Derby jest dla tych, którzy kochają nie tylko sport i konie, ale też “bycie w siodle” – życie aktywne, pełne sukcesów. Derby to zapach z charakterem, jak mężczyzna, który go nosi. Świeże i ożywcze nuty drzewa pomarańczowego i bergamotki mieszają się w nim z mocnym akordem ambry i drzewnymi akcentami olejku paczuli oraz sandałowca.

Consul - woda kolońska

Consul - woda kolońska

120 ml

Bogaty, a zarazem dyskretny. Wielowymiarowy, a jednocześnie harmonijny. Codzienny zapach dla mężczyzny, który wymaga od życia więcej, pozostając przy tym prawdziwym dżentelmenem. Elegancja i subtelność zapachu odzwierciedla się w charakterze wody, która pielęgnuje wszystkie tradycje klasycznej wody kolońskiej. Jest więc świeżość polnych i egzotycznych kwiatów, intrygująca nuta drzewna i czysta fraza lawendy i ziół.

Consul - płyn po goleniu

Consul - płyn po goleniu

120 ml

Elegancja zaczyna się od pielęgnacji. Dlatego oprócz wody kolońskiej w linii Consul jest także płyn po goleniu. Jego pielęgnacyjne właściwości doceniają klienci, którzy wskazują przede wszystkim na wyjątkowe działanie nawilżające i odświeżające, a także skuteczne łagodzenie podrażnień. Gładka i elastyczna skóra po goleniu to coś, co doceni każdy mężczyzna. Klasyczny, elegancki zapach wody kolońskiej uzupełnia wrażenie świeżości i czystości.