Inne produkty

Jeśli jesteś fanem Przemysławki i ciekawią Ciebie również inne polskie produkty z historią, rzuć okiem na poniższą listę.

Derby

Derby

100 ml

Derby to mieszanka, w której dzikość serca spotyka się z niepokorną duszą. Zwierzęco-ambrowe akordy przywołują na myśl emocje towarzyszące szlachetnej rywalizacji. Nuty drzewa pomarańczowego i bergamotki wywołują wyjątkowe uczucie orzeźwienia pojawiające się tuż po chłodnym prysznicu w upalny dzień. Cała kompozycja, zanurzona w drzewnych olejkach paczuli i sandałowca sprawi, że przeniesiesz się w świat z dawnych lat.

Derby to niepowtarzalne połączenie niesamowitej siły, szlachetnego charakteru i kuszącej wolności stworzone z najwyższej jakości składników i zamknięte w szklanym, tradycyjnym flakonie o pojemności 100 ml.

Consul - woda kolońska

Consul - woda kolońska

120 ml

Bogaty, a zarazem dyskretny. Wielowymiarowy, a jednocześnie harmonijny. Codzienny zapach dla mężczyzny, który wymaga od życia więcej, pozostając przy tym prawdziwym dżentelmenem.

Elegancja i subtelność zapachu odzwierciedla się w charakterze wody, która pielęgnuje wszystkie tradycje klasycznej wody kolońskiej.

Woda kolońska dostępna jest we flakonie o pojemności 100 ml.

Consul - płyn po goleniu

Consul - płyn po goleniu

120 ml

Elegancja zaczyna się od pielęgnacji, dlatego oprócz wody kolońskiej w linii Consul jest także płyn po goleniu. Dzięki zawartości ogórka i allantoiny płyn po goleniu Consul na wyjątkowe działanie nawilżające, odświeżające, a także łagodzące podrażnienia.

Gładka i elastyczna skóra po goleniu to coś, co doceni każdy mężczyzna. Klasyczny, elegancki zapach wody kolońskiej uzupełnia wrażenie świeżości i czystości.

Woda kolońska dostępna jest we flakonie o pojemności 100 ml.